Ndarja nga jeta e motrës së vetme të Berishës, ja si e shpreh dhimbjen "supermbesa"

Pëlqej
Familja Berisha vazhdon të jetë në zi për shkak se vetëm pak ditë më parë motra e vetme e ish-kryeministrit Sali Berisha u nda nga jeta.

Ashtu si edhe vetë ish-kryeministri Berisha, edhe mbesa e tij Dasara Malltezi ka shprehur dhimbjen e saj për humbjen e madhe në këtë familje.

Me anë të një statusi në Facebook, ajo shkruan se pavarësisht ndarjes nga jeta, vlerat dhe dashuria e motrës së Berishës nuk mund të harrohen kurrë.

“Barrierat fizike nuk mund te maten me dashurine dhe vlerat e tjera qe na ke transmetuar Dadë”, -shkruan DasaraFacebook. /albeu.com/
Shtuar më 13/08/2017, ora 11:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori