Ndarja me Vis Bajraktarin, Lori Hoxha bën deklaratën e fortë (FOTO LAJM)

Duket se Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari e kanë pak të pamundur të ndahen me njëri tjëtrin pasi ata duhen shumë.

Por kjo nuk do të thotë se gjërat nuk kanë ndryshuar.

Pas gjithë fjalëve, Lori ka bërë deklaratën e papritur në rrjete sociale, duke lënë të kuptohet se gjërat për të nuk janë më njësoj.

"Akoma e dua, por e doja më shumë."- shkruan Lori krahas postimin ku ka publikuar dy selfiet e saj, pa e sqaruar më tej deklaratën e fortë. /albeu.com/
Shtuar më 20/03/2019, ora 16:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori