Ndahet nga jeta reperi P.M Dawn
Diabeti i ka marrë jetën reperit të famshëm P.M Dawn, i njohur si Attrell Cordes. Muzikanti vdiq në një spital në shtetin e tij në New Jersey, paraditen e të premtes.

"People" raporton se Attrell ka lënë pas gruan e tij Maria dhe tre fëmijët, Christian, Mia dhe Brandon. /albeu.com/

Shtuar më 18/06/2016, ora 15:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori