Ndahet Mariah Carey, shkak Kim Kardashian
Pëlqej
Mariah Carey ka që në muajin maj që është ndarë nga bashkëshorti, pasi kishte mësuar se kishte fjetur me Kim Kardashian. Martesa 6 vjeçare e Mariah Carey dhe Nick Cannon i ka ardhur fundi dhe divorci i tyre është tashmë një procedurë e kryer. Problemet e tyre erdhën në momentin kur Nick tha në një intervistë për radion Power 106 se kishte fjetur më përpara me Kim Kardashian. Mariah dhe Nick kanë dy fëmijë binjakë 3 vjeçarë. /albeu.com/
Shtuar më 21/08/2014, ora 18:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori