Nata e ndėrrimit tė viteve, Blerim Destani me tė dashurėn e tij nė Dubai
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Pas blerjes sė njė vilė luksoze nė njė nga lagjet elitare tė Dubait, aktori i njohur Blerim Destani ka ftuar miqte e tij pėr tė kaluar disa orė nė kėtė resort.

Nė natėn e ndėrrimit tė viteve, nė vilėn e tij ai kishte ftuar tė festonin bashkė tė dashurėn e tij tė re, modelen dhe prezantuesen e njohur kosovare, Liberta Spahiu. /albeu.com/

Shtuar më 05/01/2013, ora 14:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
Get Adobe Flash player
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.