"Nami" me seriale, kush janë aktorët më të paguar në Turqi (FOTO LAJM)

Serialet turke kanë mbërthyer para ekranit të gjithë shqiptaret dhe jo vetëm vitet e fundit.

Por duhet thënë se kjo industri e televizionit dhe serialeve është shumë fitimprurëse.

Aktorët tuaj të preferuar paguhen me shifra marremendëse, dhe arrijnë të paguhen deri në 50 mijë dollarë për një seri.

Kjo ka bërë që disa nga ata të jenë aktorët më të pasur në Turqi si dhe më të vlerësuarit në kinematografinë turke.

Zbuloni në fotogalerinë e sipërme, se cilët janë aktorët më të pasur në Turqi dhe sa është vlera marramendëse e pasurisë së tyre.
Shtuar më 24/05/2020, ora 23:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori