Musa shokon Donën me rrëfimin: "Kam një fëmijë..."
Pëlqej
Dita -ditës banorët e Big Brother po tregojnë detaje nga jeta e tyre paras e të bëheshin pjesë e realty show-t.

Pas rrëfimit të tij mbi momentet kritike të jetës së tij, që detyroi Musën të mendojë për vetëvrasje, ai zbulon një tjetër sekret.

Musa e provon Donën për ta njohur më mirë.

“Po të të them që kam një fëmijë si do e marrësh”, pyet Musa, Donën, e cila ngelet e habitur me këtë pyetje dhe serish nuk ka një përgjigje se si do të reagonte.

Por kjo pyetje provokuese, duket se ka diçka të vërtetë dhe këtë e tregon vetë Musa. “Ish-e dashura ime më tha se priste një fëmijë, i thashë që nuk mund të mbaja përgjegjësi”, tregon Musa, duke shtuar se “Ajo më pas e kishte hequr fëmijën”.
Shtuar më 20/04/2017, ora 12:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori