Musa i "Big Brother Albania" harron përfundimisht Donën! (FOTO LAJM)

Edicioni i fundit i Big Brother Albania krijoi shumë çifte, por që fatkeqësisht asnjë prej tyre nuk rezistoi sapo dolën nga atY.

Një ndër ta ishin dhe Musa Zeneli me Dona Pjetrin të cilët ishin në mesin e çifteve më të pëlqyera nga publiku, por vetëm një muaj pas daljes nga shtëpia më e famshme ata u ndanë.

Por si duket Musa ka gjetur një dashuri të re. Ai na e ka treguar me anë të Instastoryt të tij ku shfaqet dorë për dore me një vajzë. /albeu.com/
Shtuar më 16/03/2018, ora 11:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori