'Mungojnë sytë e tu të qeshur', Fifi emocionon me fjalë për personin e zemrës
Këngëtarja dhe tekstshkruesja e njohur, Fifi është përfolur shumë për shkak të afrimitetit me Flori Mumajesin.

Thashethemet nisën pas një video të publikuar në rrjet ku ajo shihej shumë e afërt me Florin, por megjithatë Fifi e shpjegoi se gjithçka ishte realizuar si ide për klipin e këngës "Ja ke bo vetes".

Pasi mohoi zërat për lidhjen me Florin, ditën e sotme këngëtarja nuk ka ngurruar të bëjë një dedikim prekës në Instastoryn e saj. Fifi është bërë nostalgjike dhe ka treguar se i mungon personi i zemrës.

“E di? Më kishe munguar. Më mungojnë shakatë e tua koti me dasmën tënde përrallore dhe mendimet e tua të mençura. Pa harruar ato sytë e tu të qeshur.”, shkruan këngëtarja në postim./albeu.com/
Shtuar më 23/01/2019, ora 13:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori