"Mund të ikim të dy nga Portokallia", Ledio Lako dhe Florjan Binaj befasojnë me deklaratën (VIDEO)
Në një intervistë për emisionin "Thumb" dy aktorët e njohur të spektaklit të humorit, Florjan Binaj dhe Ledio Lakaj kanë hedhur idenë e largimit nga "Portokallia".

Me karakteret e tyre të veçanta ata kanë rrëmbyer simpatinë e publikut dhe janë të suksesshëm në rolet që realizojnë.

Të ftuar në emisionin "Thumb" Ledio Lakaj në bisedë e sipër ka thënë se çfarë nuk ndodh dhe nuk është habi që një ditë të largohen nga "Portokallia".

"Jeta është e çuditshme, ne nesër mund të ikim dhe të dy nga Portokallia"– është shprehur aktori i humorit, Ledio Lako.

Megjithatë, gjithçka mbetet për t’u parë.
Shtuar më 08/06/2019, ora 14:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori