Elvana tregon unazën, nuk harron dashurinë e zemrës (FOTO LAJM)

Ngjarja në bllok u kthye në kryeqëndrën e mediave, sidomos kur u komentua se këngëtarja Elvana Gjata ishte “molla e sherrit”

Të shumtë janë personat që kërkojnë të dinë nëse lidhja mes Ervinit dhe Elvanës vazhdon të jetë po e njëjtë. Sipas mediave të ndryshme, raporti mes çiftit ka qënë në krizë që pas asaj kohe.

Por së fundmi këngëtarja ka postuar një foto në ‘Instagram’ ku tregon një unazë me gur diamanti.

Ndoshta është një shenjë pajtimi kjo apo Elvana thjesht po përpiqet të na ngatërrojë?
Shtuar më 15/05/2019, ora 18:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori