Muaj i ri, risi të reja për Arbana Osmanin
Moderatorja simpatike Arbana Osmani njihet për dashurinë dhe pasionin që ka për gatimin. Dhe nga fotoja që ka postuar në Instagram, ajo ka dhënë mesazhin se ka nisur ëmbël këtë muaj.

Shtator të ëmbël”, është urimi që moderatorja ka për të gjithë ndjekësit e saj në rrjetet sociale. /albeu.com/
Shtuar më 02/09/2016, ora 17:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori