"M'paska marrë malli", Adelina Ismaili i rikthehet këtij look-u (FOTO LAJM)

Pak ditë më parë, këngëtarja e njohur kosovare, Adelina Ismaili tregoi se shumë shpejt do të vijë me një projekt të ri televiziv. “Tetë a tetë” është formati, i cili e ka rikthyer artisten pranë teleshikuesve si moderator.

Adelina zbuloi se transmetimi i programit do të nisë në datën 10 tetor në kanalin 10. Ndërsa me postimin e fundit këngëtarja ka treguar ne ‘look-un’ e kuruar deri në detaje.

“M’paska marrë malli”, ka shkruar Ismaili krah postimit ku shfaqet mjaft tërheqëse dhe nuk kanë munguar komplimentat e ndryshme.

Me siguri në ditët në vazhdim Adelina do të ndajë të tjera poza po kaq të bukura, pasi ndryshe nga më parë këngëtarja do të shfaqet çdo fundjavë në ekran për të gjithë ndjekësit dhe dashamirësit e saj.
Shtuar më 03/10/2020, ora 11:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori