Mozzik porositë fansat: Mos u nalni
Është një nga reperët më të dashur për publikun.

Reperi Mozzik së fundmi ka lansuar projektin muzikor që e ka titulluar “Madam”.

Kënga u pëlqye aq shumë saqë për pak kohë ka kaluar shifrën e 7 milionë klikimeve.

Kjo gjë ka bërë që Mozzik të hedh një fotografiInstastory ku i falënderoi gjithë ata që e dëgjojnë dhe i porositi që të mos ta ndalin mbështetjen për të.

Po ashtu, reperi theksoi se së shpejti do vijnë shumë këngë të reja nga ai!
Shtuar më 20/04/2018, ora 13:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori