Mozzik nuk do t' ia dijë për karantinën, xhiron klipin e këngës më të re (VIDEO)
Mozzik ka shfrytëzuar më së miri ditët e karantinës. Ai është gati të publikojë hitin e radhës.

Pak më parë, artisti na ka surprizuargjithëve teksa ka zbuluar se së shpejti do të publikojë projektin më të ri muzikor.

Ai është i punuar nga vetë Mozzik dhe do të publikohet më 8 maj.

Shtuar më 17/04/2020, ora 23:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori