Mozzik krenar me veten (FOTO LAJM)

Pak kohë më parë, largimi i Mozzik dhe Getinjos nga “On Records” u përfol shumë për nga mënyra sesi ndodhën ngjarjet dhe për faktin se gjithçka ndodhi papritur, kur dukej se marrëdhënia mes reperave dhe drejtuesve të label-it ishte shumë e mirë.

Duke qenë se renditët në reperët më të pëlqyer, Mozzik duket se është shumë krenar me atë çka ka arritur deri më sot.

Kështu të paktën bën të ditur një fotografi e publikuar nga ai në rrjetin social Instagram, në mbishkrimin e së cilës shkruan “Veç 8 vjet shkollë”. /albeu.com/
Shtuar më 08/04/2018, ora 11:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori