Mozzik do të bëhet baba, publikon për herë të parë Loredanën shtatzënë

Ai dhe e dashura e tij Loredana Zefi ka kohë që janë në lidhje dhe cdo ditë e më shumë po e shprehin dashurinë e tyre në forma të ndryshme.

Por e kishit menduar ndonjëherë se Mozzik dhe Loredana së shpejti mund të bëhen prindër?

Si duket reperi i famshëm, Mozzik do të bëhet baba. Artisti dhe e dashura e tij Loredana janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Dhe këtë Mozzik e ka provar duke postar video të Loredanës i duket barku i rrumbullakosur. /albeu.com/
Shtuar më 07/07/2018, ora 21:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori