Mozzik 'diss' Loredanës: Dhelpër!
Reperi Mozzik është ndarë me të dashurën e tij, Loredana Zefin.

Por Mozzik nuk është ndalur këtu, pasi ka njoftuar këngën e re të tij, e cila do të mbajë titullin:

Dhelpër dinake! Të jetë kjo vallë një “diss” për Loredanën?

Çifti kanë vite së bashku dhe disa muaj më parë u bënë prindër të një vajzë që e pagëzuan me emrin Hana.
Shtuar më 18/10/2019, ora 19:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori