Mozzik dhe Loredana shkelin në Prishtinë
Në Aerportin e Prishtinës, kanë arritur dy reperët nga Bazeli i Zivres.

Loredana dhe Mozzik kanë refuzuar të prononcohen për media, duke u larguar shpejt nga Aerporti.

Ata po i priste një furgon dhe me ta ishte edhe vajza e tyre gjashtëmuajshe
Shtuar më 09/05/2019, ora 20:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori