Mozzik dhe Loredana së shpejti prindër?
Ai dhe e dashura e tij Loredana Zefi ka kohë që janë në lidhje dhe cdo ditë e më shumë po e shprehin dashurinë e tyre në forma të ndryshme.

Por e kishit menduar ndonjëherë se Mozzik dhe Loredana së shpejti mund të bëhen prindër?

Si duket reperi i famshëm, Mozzik do të bëhet baba. Sipas Prive, nëpërmjet të afërmve të dyshes, artisti dhe e dashura e tij Loredana janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Epo ky lajm do i gëzojë vërtet shumë të gjithë. /albeu.com/
Shtuar më 10/06/2018, ora 09:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori