Mozzik bie në "kurthin" e tij! Video që zbulon si e nisi karrierën (VIDEO)
Së fundmi u bë publik fakti se dy reperat nga Kosova, Mozzik dhe Getinjo ishin larguar nga On Records duke e prishur marrëdhënien me këtë studio diskografike.

Megjithëse nuk u dhanë shpjegime të detajuara se pse kanë marrë një vendim të tillë, ish-menaxheri i tyre deklaroi se ata nuk e respektuan kontratën.

Ai tregoi se dyshja e njohur janë bërë të famshëm falë studios në fjalë, e argument kyç për këtë gjë e ka marrë edhe një video të shkurtër, të shkëputur nga intervista e Mozzikut dhënë vite më parë për “First Channel”.

Disa nga fjalët që thotë Mozzik gjatë intervistës janë: “Më ka ndihmuar shumë, se dikur nuk isha asgjë, kam qenë duke u sjell rrugëve. Më kanë marrë prej rrugëve dhe më ka çuar diku më lart. Tani jam bërë një diamant”.

Bashkangjitur me të menaxheri ish-menaxheri i tyre, Met Elshani, shruan në “Instagram”:

“Nuk kam nevoj me ju arsyetu askujt , thjesht dua ta din realitetin te gjith se dijamantat i krijojm ne …. nese talentin e ki lloq ne ta bejm dijamant”. /albeu.com/
Shtuar më 13/01/2018, ora 11:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori