Motrat Vjollca më të shëmtuara se kurrë (FOTO LAJM)

Rrjetet sociale janë një afeksion i shumë njerëzve ditët e sotme dhe Vipat nuk shpëtojnë dot nga kjo mani.

Kështu shumë aktive në rrjete sociale janë edhe motrat e famshme Vjollca, Marina dhe Luana.

Së fundi, ka qenë Luana ajo e cila ka postuar një foto me efekte të Snapchat bashkë me Marinën ku dukeshin shumë shëmtuar.

Të dyja motrat janë shumë të diskutuara në botën e showbizoit.

Luana së fundi i është rikthyer muzikës duke publikuar projektin ‘Benzina’. ndëqrsa Marina ka lënë Top Channel për të shkuar në Tv Klan. /albeu.com/
Shtuar më 29/07/2017, ora 15:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori