Motrat Koçi “tradhëtuan” Berishën për Ramën, Eni sqaron të vërtetën
Fotoja ku dukej kryeministri Edi Rama dhe krah tij Eni dhe Greta Koçi bëri xhiron e rrjetit vetëm pak kohë më parë.

Madje u tha se motrat ishin me pushime me kryeministrin, por mesa duket gjithçka ka qenë thjesht rastësi

“Për mua pak rëndësi kanë bindjet politike. Mbi të gjitha janë vlerat njerëzore. Rastësisht unë dhe Greta e kemi takuar zotin Rama. Na ka respektuar dhe e kemi respektuar.

Dhe kam konsideratë shumë të lartë për atë si artist”, u shpreh Eni.
Shtuar më 21/10/2017, ora 23:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori