Bilanc i frikshëm viktimash, vetëm sot humbën jetën 20 shtetas nga COVID-19
Motra kundër Meghan: 75 mijë dollarë për një fustan dhe nuk ndihmove babin
Samantha Grant ka akuzuar motrën e saj nga ana e babait, Meghan Markle se nuk ka ndihmuar aq sa duhet babain e falimentuar.

Grant i tha në publik nuses së ardhshme mbretërore: “Nëse ti mund të shpenzosh 75.000 dollarë për një fustan, mund të shpenzosh edhe 75.000 dollarë për babain tënd.”

Ajo iu referua fustanit që e fejuara e Princ Harry mbante ditën e fejesës që kushtoi 75.800 dollarë.

Babai Thomas, 73 vjeç, planifikon të shoqërojë vajzën e tij në ditën më të rëndësishme të jetës.

Kishte dyshime nëse z. Marke do të ftohej që të kryente rolin e tij tradicional të babait të nuses.

Gjatë një interviste Samantha: “Po ai është, Zoti nuk e ndalon edhe nëse në çatinë e shtëpisë së tij rrëzohet një avion, ai do të jetë atje në një mënyrë a tjetër. /albeu.com/
Shtuar më 12/01/2018, ora 16:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori