Motra e Kim Kardashian përshëndet shqiptarët për Pavarësinë e Kosovës (VIDEO)
Pas videos së famshme ku Kim Kardashian fliste shqip në krahë të grimierit të saj, shqiptarit Mario, një tjetër prej familjes së tyre ka përshëndetur të gjithë shqiptarët.

Bëhet fjalë për Kendall Jenner, e cila është shfaqur në videon e Ludo Le, një ndër emrat më të lakmuar në botën e yjeve të Hollywoodit, pasi ai kujdeset për pamjen e personazheve më të njohur.

Në këtë ditë të shënuar për 9 vjetorin e shtetit të Kosovës, shqiptari Lee, ka publikuar një video përshëndetjeje nga Kendall, e cila përshëndet zviceranët dhe shqiptarët.

“Ni Pershendetje Speciale prej queen Kendall Jenner Gezuar Pavarsia Kosova ime!!! Happy Birthday, Kosovo! … The ethnic Albanians ”, ka shkruan Ludoviku, në video./Albeu.com/
Shtuar më 17/02/2017, ora 22:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori