Motra e Kim Kardashian kërcen me bikini (FOTO LAJM)

Më herët, Kim Kardashian deklaroi se motra e saj Kourtney është më pak interesantja ndër tyre.

Mirëpo, Kourtney duket se po bën gjithçka për ta bindur motrën e saj për të kundërtën.

39-vjeçarja ka postuar foto me bikini ku shfaqet mjaft seksi.

Nëna e tre fëmijëve ka një trup për t’u pasur zili dhe fotot e tregojnë më së miri.


Shtuar më 17/10/2018, ora 20:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori