Motra e Encës vendos të bëjë buzët dhe tregon të gjithë procesin (VIDEO)
Po të mos e kishte motrën e famshme sigurisht që famën do e fitonte edhe ajo vetë për faktin se është akoma e vogël ndërsa shihet si një femër shumë seksi.

Ajo së fundmi ka vendosur të zmadhojë buzët.

Uindi publikoi disa video në Instagram, në të cilat tregon të gjithë procesin e ndërhyrjes.

“Gjithmonë më kanë pëlqyer buzët mishtore”, sqaron Uindi, ndërsa tregon buzët e saj të vërteta pa buzëkuq dhe pa laps. /albeu.com/
Shtuar më 25/05/2018, ora 09:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori