Motra e Beyonces në muaj mjalti (FOTO LAJM)

Solange Knowles ka ndarë me fansat e saj albumin e muajit të mjaltit. Motra e Beyonces, e cila ka pak kohë që ështe martuar, po e kalon muajin e mjaltit në Brazil, bashkë me bashkëshortin e saj, me regjisorin e klipeve Alan Ferguson. Pak ditë më parë, çifti u martua në një ceremoni private të shoqëruar vetëm nga miq, të afërt dhe familjarë.

Gjatë ceremonisë, ajo pësoi edhe një alergji nga ushqimet, por çdo gjë kaloi mjaft mirë. Ndonëse ajo u mundua që të mos fotografohej nga paparacët, çdo gjë ishte e kotë. Pavarësisht se motra e saj dhe Jay Z i qëndruan pranë, çdo gjë u zbulua në kohë reale.
/albeu.com/
Shtuar më 04/12/2014, ora 17:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori