Motra e Besit publikon fotot më të ëmbla nga ditëlindja madhështore e Xhensilës

Ana Kallaku është motra e Bes Kallakut, e cila është edhe folëse lajmesh.

Ana është e martuar dhe nënë e një vajzë të mrekullueshme.

E pranishme në ditëlindjen e Xhensilës, ajo ka vendosur që të postojë dy fotografi ku duket Besi me mbesën dhe Xhensila gjithashtu.

Ana ka vendosur që të zgjedhë dy momente ku ato po përqafohen të lumtur. /albeu.com/
Shtuar më 12/04/2018, ora 16:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori