Motra e Bes Kallakut feston ditëlindjen, ja urimi special i aktorit (FOTO LAJM)

Motra e Bes Kallakut dje festoi ditëlindjen dhe urimi më i bukur dhe më i ndjerë padyshim vinte nga vëllai i saj.

Të afërmit i kanë organizuar një party për të festuar 25-vjetorin e saj.
Të parët që e kanë uruar publikisht kanë qenë Besi dhe Xhensila.

"Urime ditelindjen e vogla e vellait, dashuria e gjakut. Zoti te bekofte", shkruan Besi.

Ndërsa Xhensila e cila e quan Anushe, shkruan: "Anushja jone edhe 100 vite te lumtura. Te qeshte fati sic te qesh fytyra dhe shpirti". /albeu.com/

Shtuar më 04/10/2017, ora 08:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori