Motra e Adelina Tahirit shfaqet duke e puthur këtë njeri!
Këngëtarja Adelina Tahiri ka qenë emri më i komentuar së fundmi në media.

Kjo shkak i jetës së saj private dhe fejesës me një burrë të moshës së babait të këngëtares.

Biznesmeni në të 50-tat, Sergej Samsonenko duket se është pranuar mjaft mirë nga familja e Adelinës ani pse fansat e kanë kritikuar shumë.

Adelinafundmi ka publikuar disa imazhe ku shihet motra e saj Diana duke e puthur një burrë i cili sa duket si dhëndrri i familjes e sa si babai i saj dhe ata ngjajnë shumë me njëri-tjetrin.

Pavarësisht kësaj cilido që fshihet pas zemrave që Adelina i ka vënë në fytyrë lë të kuptojmë se familja Tahiri është shumë e lumtur pavarësisht rrethanave. /albeu.com/
Shtuar më 07/01/2018, ora 17:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori