Mos u habisni kur të shihni fytyrën e këngëtares në kartmonedhat e dollarit (FOTO LAJM)

Këngëtarja shqiptare, Dafina Zeqiri është e njohur për stilin e saj të veçantë në muzikë.Këngëtarja simpatikë që tashmë po e synon tregun muzikor ndërkombëtar si duket e ka ndarë mendjen dhe çdo ditë në rrjete sociale me postimet e saj po na tregon sekrete.

Dafina ka postuar një foto në Insta Story, ku shihet një kartmonedhë me vlerën e 500 dollarëve.

“Per kohen kur ata do të vendosin fytyrën tënde në ndonjë kartmonedhë të dollarit…”, shkruan Dafina duke iu drejtuar vetes dhe na paralajmëruar.

Nëse do realizohet ndonjëherë kjo gjë nuk dihet por do e mësojmë më vonë. /albeu.com/
Shtuar më 13/01/2018, ora 09:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori