Mos u habisni: Bella Hadid ka celulit!

Ditën e djeshme, 21- vjeçarja Bella Hadid u fotografua teksa pushonte brigjeve të Cancun- it, Meksikë.

Njëra nga modelet më të paguara në botë mbante veshur një trupore portokalli, ndërkohë që u pa të dilte nga deti. E para gjë që mendon? Magjike!

Vijnë pastaj këto fotot më poshtë ku s’ke si të mos shohësh celulitin dhe stijat, e di që ato janë aty, por përsëri s’të bën përshtypje shkruan anabel.

Fundja nuk ndikojnë në finesën dhe linjat e super modeles. Në fund të ditës duhet ta pranojmë se stijat dhe celuliti janë pjesë e trupit tonë, jetojnë me ne, jetojnë në trupin e kujtdo.
Shtuar më 08/06/2018, ora 16:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori