Mos rastësisht Fatma na zbuloi gjininë e fëmijës?

Pasditja e djeshme nuk ishte e zakonshme për personazhet VIP.

Kjo pasi, Valdrin Sahiti në bashkëpunim me Class mbajti një sfilatë mode.

Gjithsesi, si të gjithë të ftuarat e Class Fashion Shoë, edhe Fatma e ka shijuar shumë eventin e sotëm, madje në fund është “shpërblyer” edhe me një lule simbolike.

Rastësia e deshi që trëndafili në dorën e saj ishte rozë dhe Fatma këtë e ndau edhe me fansat e saj. Mos po tregon gjininë e bebes që do të vijë së shpejti në jetë? Ose është vetëm rastësi. /albeu.com/
Shtuar më 13/10/2019, ora 09:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori