"Mos e tepro kaq shumë zog...", Luana Vjollca sherr me Lori Hoxhën? (FOTO LAJM)
Lori Hoxha njihet ndryshe edhe si njw nga trashgimtaret e medias Top Channel. Ajo ka fituar mijwra ndjekws nw rrjette sociale, ku sw funmdi ka postuar njw foto ku shfaqet duke pushuar nw plazh.

Lori mban veshur një palë rroba banjoje në ngjyrë portokalli dhe mund të thuhet se duket mjaft mirë. Por më shumë se sa Lori vëmendje ka tërhequr komenti që prezantuesja Luana Vjollca ka bërë.

Luana ka komentuar kështu:

O Lor mos e tepro kaq shumë zog.”
Kurse më pas ka reaguar një nga fansat e Lorit duke shkruar se Luana Vjollca nuk ndryshon shumë nga Lori kur bëhet fjala për postime të tilla.Shtuar më 18/04/2019, ora 10:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori