E FUNDIT/ Zjarr te konviktet e Qytet Studentit, digjet banesa pranë tyre (VIDEO)
Mos e besoni po deshët, por Arbenita është bërë imazhi zyrtar i markës së njohur botërore (FOTO LAJM)

Arbenita Ismajli është një nga modelet më të reja në botën e shoëbizzit shqiptar dhe një ndër më të preferuarat e publikut. Emri i saj bë kryesisht i famshëm që pas daljes publike si e dashura e reperit Fero.

Bukuroshja shqiptare bie në sy për trupin e saj të bukur, ngjyrë çokollatë, si dhe tiparet e veçanta. Ajo shfaqet vazhdimisht natyrale, ndërkohë që merr pëlqime të shumta nga ndjekësit e saj në Instagram.

Arbenita sigurisht që është një modele shumë e suksesshme dhe bashkëpunon me firma të njohura të veshjeve nëpër botë dhe bashkëpunimi i rradhës është me gjigandin e veshjeve sportive JD SPORTS.

Bëhet fjalë për brandin e njohur britanik për të cilin Arbenita ka prezantuar veshjet e femrave siç shihet në fotot e mëposhtme.
Shtuar më 19/08/2019, ora 17:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori