Morena Taraku pranë fëmijëve: Nuk kam qarë kaq shumë qëkur më vdiq mami (VIDEO)
Morena Taraku është ndër artistet shqiptare që është shprehur e gatshme për ti ndihmuar të prekurit nga tërmeti që në ditën e parë.

Por, dje këngëtarja ka ardhur personalisht pranë të prekurve nga tërmeti ku ka qëndruar dhe luajtur me fëmijët duke treguar edhe njëherë zemërgjerësinë.

"Nuk pushopj dot së qari. Nuk kam qarë kaq shumë qekur më vdiq mami para 5 vitesh.

T'ju dëgjoj dhe të me dëgjoni për mua kupton gjithë botën. Do ti mbajë gjithmonë me vete historitë dhe bisedat që keni ndarë me mua. Mund të më gjeni gjithmonë në Instagram ose me email. Dashuri, Morena.", ka shkruar këngëtarja në videon ku tregon gjithë dashurinë për fëmijët./albeu.com
Shtuar më 04/12/2019, ora 13:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori