Morena Taraku merr mirënjohje për humanitetin e kontribuar (FOTO LAJM)

Bukuroshja Morenan Taraku, është një nga femrat që jeton në luks.

Ajo shquhet për humanitetin e saj dhe për këtë gjë është vlerësuar edhe nga ''Ti barabartë unë''.

Këtë gjë bukuroshja e ka treguar vete në instastorin e saj. /albeu.com/
Shtuar më 01/12/2017, ora 12:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori