Morena ekspozon gjoksin por ka një pyetje për fansat (FOTO LAJM)

Këngëtarja Morena Taraku ka vazhduar që të postojë fotografi nga pushimet e saj ekzotike.

E derisa ajo në fillim të ditës kishte treguar se ka bërë manekyr të duarve, këngëtarja po ashtu ka postuar një tjetër fotografi ku përsëri e ekspozon gjoksin e saj.

Megjithatë, Morena i ka thënë fansave të saj “Pse po më shikoni”, duke sugjeruar që ata mos ta shikojnë trupin e saj të bukur dhe seksi.

Ndryshe, Morena ka udhëtuar me një avion privatë për në pushime në disa ishuj të cilët ajo nuk i ka bërë të ditura por që në to e ka festuar ditëlindjen e saj të 26-të.
Shtuar më 03/04/2019, ora 23:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori