Morena e quajti ish-in gay, ai shfaqet me tre vajza në dhomë
Pëlqej
Ditën e djeshme mediat online rozë shpërthyen në artikuj rreth një ndarje të mundshme mes Morena Tarakut dhe të dashurit milioner Teherani.

Pas një fotoje ku ish i dashuri digjte dhuratat e Morësës duke shkruar edhe "Fu*k you", modelja ka treguar arsyen e madhe të ndarjes.

Përmes një fotoje në rrjetet sociale, Morena tregon se për ndarjen është bërë shkak është bërë orientimi seksual i të dashurit të saj.

Sipas saj, ai ishte një homoseksual.

Kësaj Sasha i është përgjigjur duke marrë tre femra në dhomë, dhe këtë fakt e ka publikuar në rrjete sociale. /albeu.com/
Shtuar më 24/06/2018, ora 15:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori