Monika dhe Iliri e "djegin" në dasmën e Besit dhe Xhensilës (VIDEO)
Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj, tashmë Xhensila Kallaku, kanë ecur drejt altarit sëbashku, ku dhe i kanë thënë “Po” njëri tjetrit duke pranuar që të jenë bashkë derisa vdekja ti ndajë.

ftuarit VIP në dasmën tyre kanë qenë të shumtë dhe mesa duket atmosfera në Pallatin e Brigadave është ndezur goxha.

Por ndër të ftuarit është dhe çifti presidencial Ilir Meta dhe Monika Kryemadhi, të cilët shikohen duke kërcyer në pistë me çiftin.

Videoja është postuar nga revista Who. /albeu.com/
Shtuar më 01/09/2017, ora 23:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori