Momenti kur Adrian Gaxha rrëzohet në skenë para Tunës (VIDEO)
Adrian Gaxha dhe Tuna duket se e kanë nisur karrierën e tyre muzikore së bashku e kohë më parë.

Në një video ata shfaqen në një duet teksa marrin pjesë në një festival për fëmijë. Që i vogël Adriani ka qenë një fëmijë shumë i shkathët në kërcim dhe me disa lëvizje të veçanta që zor se i bënin fëmijët e tjerë.

Por…duket se ato lëvizje elektrizuese e kanë bërë që t’i ngatërrohen këmbët dhe të rrëzohet në skenë duke shkaktuar kështu edhe humor.
Shtuar më 13/06/2016, ora 19:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori