Mohoi të ishte shtruar në psikiatri, mjeku nxjerr raportin e këngëtares shqiptare

Vetëm dy ditë kanë kaluar që kur Babe Gee u përhap lajmi se këngëtarja ishte gjetur në gjendje shumë të rëndë për shkak të përdorimit të madh të narkotikëve dhe ishte dërguar në Spitalin e Psikiatrisë.

Këto lajme, këngëtarja vendosi t'i hidhte poshtë me një postim ironik në Instagram.

Ajo hodhi një fotografi ku shkruante "Folin, folin, unë kesh, kesh.", e në një tjetër tregonte gishtin e mesit bashkë me babain e saj, doktori i spitalit e ka nxjerrë zbuluar Baby G.

Në foton e publikuar në funsmi shfaqet raporti mjekësor ku reperja përshkruhet në gjendje të rënduar për shkak të përdorimit të narkotikëve.

Në raport shkruhet se Gordana është shfaqur e frikësuar dhe ka refuzuar terapinë e mjekëve, duke mohuar të kishte marrë lëndë narkotike. /albeu.com/
Shtuar më 20/11/2018, ora 17:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori