Mohoi operacionet plastike, si dukej Ilda Bejleri vite më parë

Ilda Bejleri është një ndër femrat më simpatike të gazetarisë sportive shqiptare.

Ajo gjithmonë është akuzuar për operacione plastike, por ka refuzuar ta pranojë.

Ama këtë herë ka vendosur ta tregojë si ka qenë dikur.

Moderatorja është shfaqur krah gazetarit Olti Curri dhe në postimin e saj i ka uruar atij ditëlindjen. Siç e shohim në foto, Ilda duket mjaft e thjeshtë, pa makeup në fytyrë dhe me disa kilogramë më pak. /albeu.com/

Shtuar më 23/06/2018, ora 16:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori