Moderatorja simpatike Arjola Shehu prezanton motrën
Pëlqej
Ajo është një nga moderatoret e reja më simpatike të ekranit shqiptar. Në një kohë të shkurtër arriti të fitojë shumë famë dhe të ngjis shkallët e karrierës.

Sot është në një nga televizionet më të rëndësishme shqiptare, me një emision tërësisht të vetin. E kemi fjalën për vajzën simpatike Arjola Shehu, që e shohim çdo ditë në Tv Klan me emisionin e kuzhinës.

Nëse gjatë gjithë kohës flitet për të, sot ajo ka vendosur të na prezantojë dhe të na flas për motrën e saj, ndërsa ka publikuar një foto në Instastory, me motrën e madhe, Blertën.

“Ajo që më shpëton gjithmonë”, shkruan Arjola në këtë foto. Edhe Blerta, motra e saj duket një vajzë mjaft simpatike. Me siguri vajzat bukurinë e kanë në gen. /albeu.com/
Shtuar më 15/01/2018, ora 10:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori