Moderatorja shqiptare vihet në siklet dhe ushqen të birin me gji LIVE
Bieta Sulo dhe Alban Dudushi tashmë kanë vite sëbashku dhe përvecse cift janë edhe bashkëpunëtorë në Top Shoë.

Tashmë ata janë edhe prindër të djalit të tyre, Kroi Art.

Dicka ka ndodhur me djalin e Alban Dudushit dhe Bieta Sulos, I cili ka kërkuar të pijë qumësht edhe kur ishin në transmetim.

Vogëlushi kishte orën e të pirit dhe normalisht që nëna e tij do duhej t’i përgjigjej edhe pse ishte në transmetim në emisionin “Në Shtëpinë tonë”.
Kroi Art është afro 1 vjeç dhe që prej lindjes nuk i ka munguar asnjëherë ushqimi me qumësht gjiri.

Ushqyerja me gji i Bieta Sulostransmetim ishte dhe një mesazh inkurajimi për të gjitha nënat që t’i ushqejnë fëmijët e tyre me gji.
Shtuar më 09/04/2018, ora 16:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori