Moderatorja shqiptare tregon se kush mashkull e ka ngacmuar në emision
Shumica e moderatoreve Shqiptare janë femra të bukura, seksi dhe gjithashtu më linja perfekte, cilësi te cilat duhet thënë se i tërheqin meshkujt.

Ama, nuk janë të rralla që meshkujt shkojnë më tepër se në tërheqje duke i ngacmuar vajzat edhe nëse janë të ftuar në emision.

Për këtë është pyetur Fatma Methasani, moderatore e Fun Day në INtv, në emisionin Thumb të Aulonës dhe Fatmës.

Pyetjes se a ka ndonjë që e ka ngacmuar Fatmën në emision Fatma iu përgjigj me humor: -“Zemra, të gjithë. ç’është kjo pyetje?” /albeu.com/
Shtuar më 25/06/2017, ora 12:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori