Mbyllet dera e negociatave për Shqipërinë
Moderatorja shqiptare pranon se do martohej me djalin e ish-presidentit
Moderatorja Anjeza Maja ka qenë e ftuar në Pop Culture ku ka folur për veten e saj dhe ka thënë gjëra që nuk diheshin më parë.

Ajo gjithashtu e ka treguar edhe tipologjinë e mashkullit ideal për mes disa personazheve të njohur.

Mes disa opsioneve si Blerima Destani , Ledion Liço, Ledri Vula etj, moderatorja e cila është ende beqare ka zgjedhur si “bashkëshortin” e saj, shokun e ngushtë Denion Mejdani, djali i ish-presidentit Rexhep Mejdani. /albeu.com/
Shtuar më 26/10/2017, ora 16:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori