Kërcënon moderatorja shqiptare: "Nga sot do të merret avokatja ime me të gjithë ju" (FOTO LAJM)

Moderatorja shqiptare Dajana Shabani pak kohë më parë ka pranuar publikisht se i ka dhënë fund martesës së saj prej të cilës ka dhe një vajzë.

Disa kohë më vonë moderatorja bën publike lidhjen me një boksier dhe kjo u bë shkak që portalet ta akuzonin Dajanën për tradhëti ndaj ish-bashkëshortit.

Moderatorja nuk ka pranuar ta kalojë pa u ndier këtë pjesë dhe ka vendosur që të meret drejtësia me akuzuesit.

"S’kam tradhtuar askënd, dhe s’dini asgjë për jetën time! Nga sot merret avokatja ime!”, shkruan Dajana Shabani në rrjete sociale.


Shtuar më 20/06/2019, ora 13:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori