Moderatorja shqiptare e konfirmon: Do të kemi dasmë
E ftuar në Thumb, moderatorja e Digitalb, Jona Spahiu ka rrëfyer lidhjen e saj me një koleg, komentator ndeshjesh.

Ajo për herë të parë rrefeu si i dashuri quhet Frenkli dhe se ai e bën të lumtur mbi të gjitha.

“Njohja jonë ka nisur në ambientet e punës. Ai është komentator sportiv, por unë kam qenë shumë skeptike për këtë lidhje, pasi ambientin e punës nuk dua ta ngatërroj me të tilla gjera.

Ndoshta do kemi dasmë është shpehur ajo duke buzëqeshur. /albeu.com/
Shtuar më 14/04/2018, ora 19:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori